TÜRKİYE-istanbul ve GÜRCİSTAN merkezli ofisinde uluslararası nakliye depolama  ve gümrükleme sektörüne hizmet vermek adına faaliyetine başlamıştır.

Uzman ve deneyimli kadrosu ile ;

Yurtiçi Komple Taşıma

Havayolu ve Denizyolu Taşımacılığı

Depolama ve Dağıtım

Konteyner Dahili Taşımacılık –Proje Taşımacılığı ve diğer tüm lojistik hizmetlerini geniş bir yelpaze sunan kurumsal yapıda bir LOJİSTİK Firmasıdır.

1996 yılında kurulan GÜNEYDOĞU ULUSLARARASI LOJİSTİK A.Ş

Uluslararası ortaklıkları,istihdamı yarattığı ekonomi ve sağladığı katma değeriyle lojistik sektörünün liderliğine aday olan dev bir şirkettir.

Başta Avrupa Ülkeleri olmak üzere Asya ve Ortadoğu ülkelerinde güçlü araç filosu ve yaygın acenta ağıyla ağırlıklı karayolu taşımacılığı hizmeti vermektedir.

Lojistik sektöründe Türkiye ve Dünya Genelinde Entegre Lojistik çözümler üretebiliyor.

GÜNEYDOĞU ULUSLARARASI LOJİSTİK A.Ş  Ana faaliyet konusu olan lojistik hizmetler alanında iki büyük şirketiyle faaliyet gösteriyor.

GÜNEYDOĞU ULUSLARARASI LOJİSTİK A.Ş 

Yurtiçi Komple Taşıma

Depolama ve Dağıtım

Uluslararası Karayolu ve Demiryolu Taşımacılığı hizmetleri sunuyor.

Denizyolu-Havayolu Forwarding

Konteyner Dahili Taşımacılık ve Proje Taşımacılığı alanlarında müşterilerine hizmet veriyor.

GÜNEYDOĞU ULUSLARARASI LOJİSTİK A.Ş müşterilerinin ihtiyaç duyduğu tüm lojistik hizmetlerini,müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla entegre bir şekilde sunarak,sınırsız özel çözümler üretebiliyor.

Sektörün yerli sermayeli en köklü kuruluşlarından olan GÜNEYDOĞU ULUSLARARASI LOJİSTİK A.Ş bilgi birikimi ve tecrübesiyle sektörün ihtiyaç duyduğu nitelikli insan kaynağını yetiştirerek,sektörel gelişime kaktı sağlıyor.

Bir sorunuz mu var yoksa özel fiyat teklifi mi istiyorsunuz ?

Hemen Bizi Arayın 0 (312) 425 25 71

Explore Smarty